PRIMITOR DISTRIBUITOR

EuroVial Lighting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
- incarcarea / descarcarea marfii pentru depozit si pentru clienti
- aranjarea marfii in rafturi astfel incat sa se mentina si sa se asigure ordinea si fluidizarea zonelor de acces
- verifica marfurile incarcate
- raspunde si semneaza pentru autenticitatea datelor inscrise in documentele de lucru

CERINTE

- Studii medii;
- Comunicativitate, dinamism.

BENEFICII OFERITE

- salariua atractiv
- lucrul in cadrul unei echipe tinere

S.C. EURO VIAL LIGHTING S.R.L. are ca domeniu de activitate distributia de materiale si echipamente electrice. Prin promovarea calitatii si a profesionalismului am devenit reprezentanti ai celor mai importanti producatori.
S.C. EURO VIAL LIGHTING S.R.L. are sediul in Constanta si filiale in alte 5 orase: Bucuresti, Galati, Brasov, Iasi, Craiova.
Activitatea si serviciile oferite de Euro Vial se desfasoara dupa o procedura riguros stabilita, in acest sens obtinandu-se certificarea calitatii serviciilor ISO 9001:2000 de la o companie de audit