PERSONAL CU STUDII SUPERIOARE

Daewoo Mangalia

Job expirat

RESPONSABILITATI

Daewoo Shipbuilding & Marine Engineering, Coreea de Sud, a doua companie de top in lume in domeniul constructiilor navale, fabricilor , platformelor maritime este in cautare de tineri cu studii superioare pentru proiecte de viitor.

CERINTE

- vorbitor de limba engleza nivel avansat
- apt din punct de vedere medical
- fara cazier judiciar
- cunoscator operare PC

DOCUMENTE NECESARE (IN COPIE):
- curriculum vitae
- actul de studii (adeverinta sau diploma )
- actul de identitate
- pasaport

BENEFICII OFERITE

- salariu de 1200 EURO (net) pe luna pentru primele 16 luni ale perioadei contractuale cu posibilitate de majorare si posibilitate de prelungire a contractului cu inca 2 ani;
- dupa finalizarea perioadei contractuale in Coreea, exista posibilitatea ca angajatului sa i se ofere un loc de munca Daewoo Mangalia Heavy Industries
- cazare si masa asigurate
- locuinta moderna pt 2 persoane ¿ standard: bucatarie complet amenajata, instalatii electrice si electronice;
- asigurare medicala;
- program de lucru de 5 zile pe saptamana (cu exceptia zilelor nationale coreene)
- transport asigurat de companie: dus ¿ intors inclusiv pentru 2 vacante in Romania (durata concediului cu plata va fi de 16 zile lucratoare in perioada contractuala)

Documentele se vor depune la sediul societatii Daewoo Mangalia Heavy Industries din Mangalia. marketing

DESCRIEREA FIRMEI

S.C. DAEWOO SHIPBUILDING & MARINE ENGINEERING
DIN COREEA DE SUD, a doua companie de top in lume in domeniul constructiilor navale, fabricilor , platformelor maritime