OSPATAR

DOWELL COMPANY SUPLIERS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Intampinarea clientilor, preluarea comenzilor si servirea clientilor intr-o maniera cat mai profesionista;
- Cunoasterea preparatelor din meniu si formularea de recomandari clientilor pentru a genera vanzari aditionale;
- Cunoasterea limba engleza cel putin la nivel conversational;
- Debarasarea meselor si intretinerea curateniei in spatiul de lucru;
- Mentinerea curateniei si a igienei la locul de munca conform normelor in vigoare.
-Indeplinirea altor sarcini curente atribuite de catre superiorul direct, in concordanta cu necesitatile imediate ale unitatii.

CERINTE

Persoana orientata catre client cu atitudine pozitiva si bune abilitati de comunicare si relationare
Studii medii, superioare (reprezinta un avantaj)
Experienta pe un post similar (reprezinta un avantaj)
Experienta in domeniile vanzari servicii (reprezinta un avantaj)
Atestat de formare profesionala -curs ospatar - (reprezinta un avantaj)
Aspect placut,ingrijit si vestimentatie adecvata, in conformitate cu standardele locatiei.
Lucru in echipa

BENEFICII OFERITE

-Şansa de a-ţi desfăşura activitatea într-un cadru profesional modern;
-Salariu motivant;
-Mediu de lucru placut
-Echipa tanara si dinamica

Restaurantele "Don Corleone" si "Events by Don Corleone" sunt locatia ideala pentru desfasurarea evenimentelor importante din viata d-voastra.