Operatori Call Center limba italiana - relocare la Constanta

SC COMDATA SERVICE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Efectuarea/primirea/gestionare de apeluri
Inregistrarea interactiunii cu clientul in sistemele existente
Identificarea celei mai bune si rapide metode de rezolvare
Indeplinirea obiectivelor specifice per proiect/serviciu

CERINTE

Limba italiana la nivel avansat;
Cunostinte minine operare pc;
Disponibilitate de lucru conform unui program flexibil;
Bune abilități de comunicare;
Punctualitate, spirit de echipa, atitudine pozitiva, orientare catre client, persoana empatica si creativa;
Nu este necesara experienta in call center.

BENEFICII OFERITE

-bonus lunar de relocare;
-salariu fix si bonusuri in functie de performanta;
-asigurare medicala privata;
-posibilitatea de a lucra si promova intr-un mediu tanar si dinamic;
-un program de lucru flexibil;
-training specializat.

Comdata este liderul Italian in externalizarea serviciilor de Contact Center, Help Desk, Back Office, Credit Management, gestionare a documentelor.