OPERATOR FACTURARE CONSTANTA- firma multinationala- proiect pe durata determinata cu posibilitatea prelungirii

ABC Human Capital

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este cel mai important producator si distribuitor de chips-uri din zona Europei de Est.

Calcularea, redactarea si eliberarea facturilor companiei, cu ajutorul unei aplicatii contabile realtiv simple
Inregistrarea la zi a facturilor, incasarilor si a avizelor in programul de contabilitate
Pregatirea rapoartelor de vanzari, financiare sau de gestiune, zilnic, saptamanal sau lunar
Colaborarea cu departamentul logistic pentru evidenta stocurilor.

CERINTE

Studii economice finalizate (preferabil superioare)
Experienta pe un post similar – operator facturare
Excelenta in cunoasterea procedurilor si regulilor legale privitoare la completarea facturilor fiscale
Atentie distributive
Cunostintele de contabilitate primare constituie avantaj
Organizare, abilitati specifice muncii de rutina.

BENEFICII OFERITE

Contract pe durata determinata - 4 luni, cu posibilitatea prelungirii lui in functie de rezultatele candidatului si nevoile companiei
Salariu atractiv, bonusuri in functie de rezultate.

ABC HUMAN CAPITAL este urmarea fireasca a experientei de peste 6 castigata de fondatorii companiei, in acest domeniu vast , complex , provocator, in continua miscare si schimbare al resurselor umane.

ABC Human Capital poate fi juristul personal pe probleme de legislatie a muncii, recrutorul eficient si rapid, administratorul resurselor umane, provider-ul de leasing de personal, evaluatorul psiho-profesional neutru si competent, pe scurt: PARTENERUL DE AFACERI DISCRET SI EFICIENT.