Operator Facturare

Euro Vial Lighting

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Intocmeste facturi fiscale pe baza comenzilor ferme primite de la clienti si reprezentantii comerciali ai firmei;
- Intocmeste documentele de insotire a marfii;
- Emite facturi proforme, cu cantitatile solicitate de client si existente pe stoc;
- Inregistreaza in programul de gestiune al societatii miscarea stocului de marfa;
- Intocmeste registrul de casa scriptic;
- Tine evidenta documentelor cu regim special;

CERINTE

- Studii medii (studiile economice reprezinta un avantaj)
- Experienta minim 1 an pe un post similar
- Cunostinte de contabilitate primara
- Cunostinte operare PC
- Receptivitate, calm, seriozitate, corectitudine
- Atentie concentrata si distributiva

BENEFICII OFERITE

- salariu atractiv
- bonuri de masa
- formare profesionala in cadrul firmei
- mediu de lucru dinamic si profesionist

EURO VIAL LIGHTING are ca domeniu de activitate distributia de materiale si echipamente electrice. Prin promovarea calitatii si a profesionalismului am devenit reprezentanti ai celor mai importanti producatori (Philips, Moeller, Schneider, Legrand, 3M, ICME ECAB, etc.). EURO VIAL LIGHTING are sediul in Constanta si filiale in orasele: Bucuresti, Galati, Brasov, Iasi, Craiova. Politica de dezvoltare a firmei va continua si in urmatorii ani.