Operator Facturare

Euro Vial Lighting

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Incaseaza numerarul rezultat din vanzari de la magazinele si depozitele
societatii si verificarea platile in numerar.
- Efectueaza diferite plati cum ar fi sume de bani pentru cheltuielile zilnice sau
pentru depunerea la banci.
- Efectueaza indosarierea facturilor si avizelor, raspunzand de arhivarea
acestor documente.Gestioneaza arhiva societatii.
- Realizeaza distribuirea documentelor fiscale: facturi, avize, chitante, monetare,
bonuri de consum s.a. si inregistreaza in fisa de magazie a formularelor cu regim special miscarea acestora.

CERINTE

- Studii medii /de preferinta economice
- Minim 1 an
- Cunostinte de contabilitate primara,
- Operare PC
- Capacitati de analiza si sinteza,
inteligenta, spirit de observatie, atentie, persoana ordonata.

BENEFICII OFERITE

- salariu atractiv
- bonuri de masa
- mediu de lucru tanar

S.C. EURO VIAL LIGHTING S.R.L. are ca domeniu de activitate distributia de materiale si echipamente electrice. Prin promovarea calitatii si a profesionalismului am devenit reprezentanti ai celor mai importanti producatori. S.C. EURO VIAL LIGHTING S.R.L. produce tub flexibil ignifug (copex, tub riflat) in 4 variante de diametru, cu sau fara remorca: D 16, 20, 25 si 32 S.C. EURO VIAL LIGHTING S.R.L. are sediul in Constanta si filiale in alte 5 orase: Bucuresti, Galati, Brasov, Iasi, Craiova. Politica de expansiune va continua si in urmatorii ani.