Operator Calculator

MPM TEHNIC SERV S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Efectueza operatiunile de introducere a datelor de pe documentele necesare desfasurarii activitatii de gestionare;
Efectueaza operatiuni de realizare si listare de documente cu caracter oficial sau neoficial aferente contabilitatii primare;
Efectueaza si listeaza documentele de expediere si distributie in vederea livrarilor de marfuri comercializate de companie;
Efectuarea de alte operatiuni legate de programul de informatic de gestiune;
Evidenta si arhivarea, pe categorii si grupe a documentelor aferente biroului;

CERINTE

Engleza la nivel mediu;
Cunostinte de operare PC-navigare internet,corespondenta email,Microsoft Office, programe de gestiune;
Abilitati excelente de comunicare, interrelationare, orientare catre client, atitudine pozitiva,dorinta de a invata lucruri noi,punctualitate si abilitatea de a desfasura mai multe activitati in acelasi timp;
Persoana cu simt ridicat al responsabilitatii si constiincioasa, orientata catre indeplinirea sarcinilor si a obtinerii rezultatelor;
Persoana rezistenta la stres, capabila sa atinga obiectivele stabilite, in perioadele aglomerate;
Experienta anterioara intr-un post similar constituie avantaj;

BENEFICII OFERITE

Mediu de lucru dinamic si profesionist;
Oportunitati de crestere si promovare in cadrul companiei prin sustinere permanenta.

Dealer autorizat si service scule electrice DeWalt si Black&Decker ,scule de mana ,unelte individuale,utilaje de constructii,echipament de protectie. Compania noastra ofera un mediu de lucru performant, unde sunt promovate valoarea si inovatia, creand conditii de dezvoltare personala si profesionala. Cautam persoane ambitioase, orientate spre rezultate si perfectionare, care sa poata reprezenta principiile si valorile companiei. Daca ai initiativa, esti o fire responsabila si orientata catre calitate, atunci aplica pentru acest post in compania noastra! Detalii la: marius@mpmteh.ro