OPERATOR CALCULATOR

SC DELTA DISTRIBUTION SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- promoveaza imaginea companiei si oferta de produse si servicii ;
- participa efectiv la atingerea obiectivelor specifice de vanzari;
- participa efectiv la asigurarea expunerii si prezentarii produselor conform standardelor in vigoare;
- intocmeste documente fiscale si incaseaza contravaloarea acestora;
- asigura receptia si livrarea produselor prin intocmirea ,operarea documentelor specifice;
- participa la realizarea inventarului periodic si la controlul stocurilor, mentine acuratetea informatiilor din aplicatia de gestiune;

CERINTE

- studii medii;
- atestat operare calculator;
- abilitati de relationare;
- orientare catre client;
- experienta intr-o pozitie similara - avantaj

BENEFICII OFERITE

- oportunitatea construirii unei cariere intr-o companie de succes, lider de piata;
- cursuri si training-uri pt dezvoltare profesionala;
- pachet salarial atractiv.

Companie nationala de import si distributie materiale pt amenajari interioare ( gresie, faianta,obiecte sanitare, mobilier si accesorii de baie ).