Operator ambalare / etichetare Constanta

S.C. TRITON TOOLS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Manipularea marfurilor in cadrul depozitului atunci cand este necesar;
Verificarea si pregatirea produselor in vederea ambalarii acestora;
Ambalarea si etichetarea produselor in functie de gamele din care fac parte;
Pregatirea si sigilarea coletelor in vederea livrarii acestora;
Mentinerea curateniei in interiorul depozitului;
Alte atributii stabilite de managerul direct.

CERINTE

Dexteritate;
Atentie la detalii;
Capacitatea de a lucra in echipa.

BENEFICII OFERITE

Contract individual de munca pe durata nedeterminata;
Tichete de masa;
Salariul integral pe statul de plata.

Dealer autorizat pentru marci recunoscute precum Bosch, Makita, Metabo, AEG, Atlas Copco, Telwin, Mahe, Selco, Stone, Enar, Karcher, Stanley, Unior, Hawera, Tytan, SC TRITON SRL asigura desfacerea unei game largi de produse prin intermediul punctelor de lucru din Constanta, Cernavoda, Galati, Urziceni si Ploiesti, cat si cu ajutorul retelei proprii de distributie. Alaturi de sculele electrice si de mana, Compania distribuie si o mare varietate de instalatii si aparatura industriala, elemente de asamblare, feronerie pentru lemn, PAL, PVC si aluminiu, accesorii pentru mobilier si decoratiuni interioare.

Triton doreste sa atraga in echipa sa persoane tinere, dornice sa munceasca intr-un mediu dinamic ?i profesionist.