OCAZIE!!! CONSTANTA, PITESTI!!!

Corporatie SUA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Selectam 10 persoane de diferite profesii pentru colaborare in cadrul proiectului de extindere in Constanta si Pitesti.
- Interviurile au loc saptamanal.
- Activitatea se desfasoara pe urmatoarele directii: consultanta / vanzari directe, educatie/training si recrutare/dezvoltare echipe colaboratori
- Experienta anterioara nu e necesara, se asigura instruire gratuita incepand cu nivelul de baza
- Programul este flexibil, in functie de timpul de care dispune fiecare

CERINTE

- alocarea acestei activitati 5- 15 ore/saptamana, plus min 4 ore/saptamana pentru cursuri de instruire
- seriozitate
- perseverenta
- consecventa

BENEFICII OFERITE

- 250-500 euro-part-time
- peste 500 euro-full-time

Relatii la: 0770.306.115 (RDS), 0744.488.181, 0788.034.550

Corporatie internationala cu experienta de 28 de ani si crestere rapida. Directii de activitate: consultanta, marketing, vanzari.