Muncitori reparatii platforme foraj ( sudori, lacatusi, tamplari )

Petroserv SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

S.C. PETROSERV S.A. cu sediul in Constanta, Incinta Port, Dana 34, este o companie cu capital integral privat cu o experienta de peste 20 de ani.
Obiectul de activitate : reparatia capitala a platformelor de foraj si a navelor de transport maritim.

Descrierea postului:

Petroserv SA Constanta angajeaza : sudori, lacatusi ,tamplari- cu experienta si lucru in santierele navale pt lucru pe platformele de foraj marin.
Mediu de lucru modern si dinamic.
Se pune accent pe profesionalism, calitate si seriozitate in munca.

CERINTE

Specificatiile postului:

- Posesori Autorizatie
- Calificare de specialitate
- Cunostinte si experienta santier naval de minim 2 ani in constructii/reparatii nave
- Capabili sa citesca desenele tehnice si sa le execute

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial + beneficii atractiv
Detalii complete se vor discuta in cadrul interviului.
Puteti aplica si direct pe office@petroserv.ro, relatii la tel. 0723 304 110