MUNCITORI - OPERATORI FABRICATIE - OPORTUNITATE DE PERFECTIONARE PENTRU TINERI ABSOLVENTI DE LICEU TEHNIC

Romax Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

OPORTUNITATE !!
- Absolventii liceelor industriale cu profil tehnic au posibilitatea de a-si asigura o PERFECTIONARE in tehnologii ultramoderne de fabricatie a etichetelor pentru ambalaje
- Deservirea si exploatarea echipamentelor si utilajelor pentru fabricatia etichetelor autoadzive pentru ambalajele din plastic si hartie.
- Respectarea documentatiei si tehnologiilor de fabricatie.

CERINTE

- Studii medii tehnice -chimie/tipografie/electromecanic/prelucrare masini unelte, etc.

- Nu se impun conditii de experienta anterioara!!

Abilitati:
- Comunicare si lucru in echipa;
- Dorinta de perfectionare si capacitate de invatare rapida;
- Initiativa si orientare pe rezultate, proactiv;
- Constiincios, loial si corect.

BENEFICII OFERITE

- Posibilitatea calificarii/specializarii in meserii de mare perspectiva;

- Instruire la standarde tehnologice moderne;

- Numai persoanele selectate vor fi contactate in vederea participarii la interviu.

DESCRIEREA FIRMEI

Activitati de consultanta pentru afaceri si management