MOTOSTIVUITORIST

EDY INTERNATIONAL SPEDITION SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Descarcarea si incarcarea marfurilor in mijloacele de transport
- Depozitarea si aranjarea produselor si ambalajelor confrom standardelor companiei

CERINTE

- Atestat ISCIR
- Experienta minim 1 an in lucrul cu motostivuitorul, transpaletul
- Rezistenta la efort fizic

BENEFICII OFERITE

- Salariu atractiv
- Bonuri de masa
- Program de lucru in 3 schimburi

Edy Group reprezinta unul dintre cei mai importanti furnizori de servicii integrate in domeniul Logisticii din Europa: Transport, Depozitare, Distributie, Service, Alimentare, Dispecerat si servicii de suport oferite clientlor EDY.

Suntem o afacere 100% romanesca si ne mandrim cu faptul ca ducem Romania mai departe in Europa, sub sigla calitatii serviciilor, a dedicarii pentru clientii nostri si a punctualitatii care ne caracterizeaza.

Succesul EDY Group se datoreaza muncii dedicate a angajatilor EDY: pasionati, responsabili, dedicati Romaniei si familiei EDY.

Companiile EDY Group:
- Edy International Spedition
- Edy Logistics & Distribution
- Autocamion Service
- Diesel One

Pentru a ne cunoaste mai bine, te invitam sa vizitezi site-ul nostru www.edyspedition.ro

EDY Group
cariere in miscare