Manipulant marfa cu atestat de stivuitorist

AXIA STONE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Receptia marfurilor pe baza documentelor specifice;
Organizarea marfii pe categorii;
Depozitarea marfii in spatiul adecvat;
Pregatirea livrarilor, ambalarea;
Intocmirea documentelor unde este cazul si predarea lor catre soferii firmei sau delegati;
Participarea la inventare periodice si la cerere;
Intretinerea stocului de marfa.

CERINTE

Nivelul de studii: scoala profesionala / liceu

Calificarea necesara: certificat ISCIR

Competentele postului
Abilitatea de a opera cu masini si echipamente
Foarte buna coordonare psohomotrica
Rezistenta la efort fizic de durata
Spirit de observatie, memorie vizuala
Foarte buna concentrare a atentiiei
Rezistenta la sarcini de lucru repetative
Capacitatea de a lucra sub presiune si de a respecta termenele limita
Abilitati de comunicare si interrelationare personala
Capacitatea de a lucra in echipa / spirit de cooperare / receptivitate
Orientare spre rezultate, proactivitate, atitudine pozitiva

BENEFICII OFERITE

Salarizare conform cu oferta generala de pe piata muncii
Doar candidatii selectati vor fi contactati telefonic.

Axia Stone Srl fabrica si importa monumente si ornamente funerare la comanda sau din stoc folosind diverse pietre ornamentale masive. Firma a luat nastere din dorinta de a oferi o alternativa de calitate a materialelor si modelelor aflate pe piata din Romania in parteneriat cu Axia Architectural Limited o companie care isi desfasoara activitatea in domeniul materialelor pentru finisaje rigide si constructii in cadrul pietei de specificatii arhitecturale din Marea Britanie.

Mai multe informatii de pe site-urile firmei: www.axiastone.eu si www.monumentefunerare.co