Manager Proiect Constructii Civile

S.C. UTILNAVOREP S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Postul se subordoneaza Directorului Depart. Constructii:
- studierea documentatiilor puse la dispozitie de catre beneficiari/clienti sau arhitecti
- urmarirea in executie a proiectelor si acordarea asistentei tehnice necesare finalizarii investitiilor
- derularea demersului de a obtine autorizatiile necesare
- colaboreaza cu toti membrii echipei de proiect sau dupa caz cu alti membri ai departamentului Constructii

CERINTE

- absolvent studii superioare tehnice
- capacitate de analiza si sinteza, spirit organizatoric
- abilitati de organizare si gestionare eficienta a termenelor stabilite
- limba engleza (nivel mediu)
- stapanirea avansata a programului AutoCAD si a programelor Office (in mod special Calcul tabelar)

BENEFICII OFERITE

- oportunitati de dezvoltare personala si profesionala intr-o firma de succes;
- sistem de salarizare motivant corelat cu performanta, bonuri de masa, abonament servicii medicale. posibilitati de promovare

DESCRIEREA FIRMEI

Constructii civile si industriale
Confectii metalice
Reparatii si constructii nave maritime si fluviale
Reparatii utilaje de constructii si auto greu
Reprezentant exclusiv CATERPILLAR MARINE pentru zona Marii Negre