Manager produs Instalatii termice si sanitare ptr locatia Constanta

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

¿ Intocmirea comenzilor catre furnizori in cooperare cu depart.Logistic
¿ Realizarea de oferte conform necesitatilor specifice clientilor;
¿ Consilirea clientilor in alegerea celor mai potrivite sisteme;
¿ Prezentarea de rapoarte de activitate catre superiorul direct;
¿ Asigurarea suportului tehnic ,intocmire fise produs
¿ Activitati de derulare si urmarire contracte
¿ Asigura legatura cu responsabilii tehnici ai furnizorilor de echipamente

CERINTE

Facultate INSTALATII - CONSTRUCTII .
Experienta minim 1 an - de preferat
Cunostinte PC: Word, Excel
Carnet de conducere (B) - de preferat
Orientat spre construirea unei cariere
Rezistent la stress
Are abilitatea de a-si atinge obiectivele.
Proactiv, capabil sa gaseasca solutii.
Activitatea bazata pe termene si obiective stabilite
-limba engleza - prioritar

BENEFICII OFERITE

Salariu real conform realizarilor.
Telefon.
Componenta salariala variabila , conform realizarilor si obiectivelor.