MANAGER IMOBILIARE

S.C. MOSCOPOLIS BUSINESS AGENCY S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

-administrarea de proiecte de investitii in domeniul imobiliar
-vizionarea la fata locului a imobilelor
-prospectarea pietei imobiliare
-incheierea contractelor de intermediere imobiliara si negocierea contractului de vanzare-cumparare cu proprietarii

CERINTE

-studii superioare
-permis de conducere categoria B
-cunoasterea unei limbi de circulatie internationala
-abilitati de comunicare, negociere, relationare
-capacitatea de analiza si decizie
-spirit intreprinzator
-disponibilitate pentru a calatori
-experinta in domeniu si cunoasterea pietei imobiliare
-cunoasterea legislatiei specifice(cadastru, urbanism,notiuni privind actul juridic civil)

BENEFICII OFERITE

-pachet de compensare motivant
-programe de instruire si dezvoltare profesionala

S.C. Moscopolis Business Agency S.R.L. a fost infiintata in octombrie 2003 in Constanta, devenind operationala in anul 2005 prin deschiderea biroului central Constanta. Constituita cu capital integral privat si avand ca scop bine definit oferirea unui intreg set de servicii de consultanta in management si afaceri, Moscopolis Business Agency isi propune consolidarea pozitiei sale printre cele mai bune firme de consultanta romanesti de pe piata.