manager / consilier financiar

confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Manager
Conducerea unei echipe, stabilirea obiectivelor companiei, monitorizarea activitatatii si a rezultatelor.
Recrutarea, selectia si pregatirea personalului - Consultanti Financiari;
Dezvoltarea echipei de consultanti financiari in vederea atingerii celor mai bune rezultate legate de productivitate si acoperire geografica;
Construirea de relatii de business;
Identificarea oportunitatilor de dezvoltare a afacerii
Consiler financiar
Prospectare piata si abordare potentili clienti;
Planificare si realizare intalniri de analiza financiara pentru a determina nevoile financiare specifice ale clientilor;
Identificarea solutiilor financiare adaptate clientilor;
Mentinerea si imbunatatirea portofoliului de clienti.
Atingerea obiectivelor de vanzari

CERINTE

-iti place sa fii liber ?
-ai spirit creativ ?

-indeplinesti si celelalte condititi?
??? foarte bune abilitati de comunicare
??? atitudine pozitiva
??? proactivitate in relatia cu clientii si colegii
??? capacitate si dorinta de invatare si perfectionare
-experienta in vanzari constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

-program flexibil
- comisioane si bonusuri atractive
- training specializat
- posibilitate de promovare in cadrul companiei
- bonus-uri trimestriale si anuale

Subsidiara a celui mai mare brand financiar din tara si Europa Centrala si de Est ce activeaza in 23 de tari si ofera servici de inalta calitate si solutii inovative financiare.