Manager Achizitii si Logistica

MOSCOPOLIS BUSINESS AGENCY

Job expirat

RESPONSABILITATI

- indeplineste functiunea de cercetare pe piata: intocmeste comparatii de pret ,produse si oferte ale altor furnizori si propune colaborarea cea mai avantajoasa;
- elaboreaza comenzi de aprovizionare cu marfa, monitorizeaza activitatea si negociaza preturile de achizitie atunci cand este cazul;
- comunicarea cu furnizorii pentru obtinerea informatiilor despre produse necesare realizarii materialelor de comunicare: fise tehnice, descrieri, poze de produse;
- realizeaza materiale de comunicare si promovare (oferte speciale, bonusuri, newsletter).

CERINTE

- studii superioare finalizate
- cunostinte operare PC
- permis de conducere categoria B
- persoana cu simt comercial, cu capacitate de invatare elemente tehnice
- persoana organizata si responsabila
- foarte bune abilitati de negociere, relationare si comunicare
- experienta in domeniu si cunoasterea pietei

BENEFICII OFERITE

Se ofera -pachet salarial atractiv, masina de serviciu, bonusuri in functie de performante, excelente oportunitati de dezvoltare si avansare in cadrul companiei

Moscopolis Business Agency este o firma de consultanta ce ofera clientilor un intreg set de servicii de consultanta in management si afaceri, activitati financiare, piata imobiliara, piata bursiera.
Avand in prezent o echipa de 21 angajati permanenti cu o experienta relevanta in activitatea bancara, comerciala, universitara, firma asigura solicitantilor solutia potrivita pentru punerea in practica si dezvoltarea tuturor proiectelor .
Prin echipa noastra suntem pregatiti sa sa sprijinim investitorii (persoane fizice si juridice) in scopul gestionarii eficiente a afacerilor proprii.