LUCRATOR RESTAURANT

Ana Hotels - Eforie Nord Constanta

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma doreste sa angajeze pentru sezonul estival 2009 - personal in domeniul hotelier.

CERINTE

studii medii (finalizate)
- atestat (diploma, certificat) de ospatar - constituie avantaj
- cunostinte limba engleza - conversational
- rezistenta la stres si la sarcini multiple
- integritate si corectitudine
- persoana dinamica, exigenta in ceea ce priveste modul de prezentare si de servire
- stapanire de sine
- sociabilitate si comunicativitate

BENEFICII OFERITE

sansa de a lucra intr-un hotel de 4 * lux, in cadrul unei echipe dinamice;
- sansa de a-ti dezvolta si imbunatati abilitatile si cunostintele;
- mediu de lucru placut;
- salariu motivant
- cazare
- o masa/zi

S.C. ANA HOTELS S.A., este un holding de succes ce include 7 hoteluri de 3 si 4 stele cu renume international.
Activitatea de prestari servicii turistice este de mari dimensiuni ce imbina in mod ideal servicii de cazare, masa, divertisment si relaxare, puse la dispozitia turistilor romani si straini.