LUCRATOR COMERCIAL

bauMax Romania SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Asigurarea unei deserviri amabile şi rapide către clienţi;
• Informarea clienţilor referitor la sortimentul din magazin, cât şi oferirea de informaţii de specialitate;
• Aprovizionarea corectă şi eficientă a rafturilor din magazin;
• Depozitarea şi manipularea corespunzătoare a mărfii, conform specificului fiecărui departament;
• Realizarea corectă a inventarelor şi obţinerea rezultatelor planificate;
• Întretinerea şi utilizarea corespunzătoare a mijloacelor din dotare.

CERINTE

• Studii medii;
• Experienţă în activitatea comercială constituie un avantaj;
• Abilităţi de comunicare, flexibilitate, gândire pozitivă, rezistenţă la stres;
• Spirit de echipă şi orientare către client;
• Cunoştinţe de operare calculator (ERP, Word, Excel);
• Carnet de conducere motostivuitor constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Dacă sunteţi interesat(ă) şi doriţi să vă implicaţi în formarea organizaţiei noastre, atunci aplicaţi online pe www.baumax.ro sau trimiteţi CV-ul dvs. precizând postul şi nr. de referinţă 1122 – 665829 pentru care aplicaţi la adresa de e-mail jobsro@baumax.com sau pe fax la numărul: 031 620.27.26.

Compania bauMax reprezinta in Austria si in tarile Europei Centrale si de Est in care se extinde un pionier al conceptului comercial Do-it-yourself. Oferim un sortiment bogat de produse de materiale de constructii si bricolaj, asiguram servicii multiple si avem o politica atragatoare de preturi pentru cele mai diversificate cerinte.
Compania bauMax considera echipa sa de angajati ca o familie, ne bazam pe activitatea in echipa, grija reciproca, recunoastere si promovare.
Compania bauMax este lider de piata in Austria, Cehia, Slovacia, Slovenia, Croatia, Ungaria, Bulgaria si Turcia.
bauMax Romania are magazine deschise la Brasov, Sibiu, Cluj-Napoca, Targu-Mures, Craiova, Suceava, Bacau, Ploiesti, Iasi, Bucuresti I, Pitesti, Timisoara, Constanta si Bucuresti II. In viitorul apropiat urmeaza deschiderea magazinelor din Oradea si Cluj II.