KEY ACCOUNT REPRESENTATIVE - Constanta

WHITELAND IMPORT EXPORT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Sa vanda produsele societatii catre clientii alocati (din teritoriul desemnat) cu respectarea criteriilor de performanta: vanzarea catre toti clientii, vanzarea intregii game de produse a societatii, incadrarea in termenul de plata agreat, respectarea politicii comerciale a societatii, respectiv a conditiilor comerciale de lucru cu fiecare client in parte.
Sa asigure conditii optime de vanzare (pozitionare, vizibilitate, accesibilitate, pret de vanzare la raft, etc) pentru produsele societatii.

CERINTE

- Experienta minimum 2 ani in domeniul vanzarilor catre clienti tip KEY ACCOUNT (FMCG);
- Carnet de conducere (minimum 2 ani);
- Limba engleza (scris si vorbit);
- Abilitati de operare PC (Microsoft Office);
- Bune capacitati de comunicare si negociere;
- Capacitate de construire a unor bune relatii cu clientii;
- Atentie, simtul responsabilitatii.

BENEFICII OFERITE

- mediu de lucru profesionist
- masina de serviciu
- abonament telefon mobil
- kit de lucru (materiale de prezentare, materiale de promovare, rechizite, etc.)
- programe de training pentru formare profesionala si dezvoltare personala.

WHITELAND IMPORT EXPORT este una dintre cele mai mari companii de distributie de produse alimentare din Romania, cu peste 10 000 clienti si acoperirea intregului teritoriu local.

Garantam pentru calitatea produselor distribuite, pentru care suntem unic distribuitor: Hochland, Meggle, Campina, Don Gustosso.

Accesati pentru detalii adresa: www.whiteland.ro