KEY ACCOUNT MANAGER pentru Constanta

SKILL TEAM

Job expirat

RESPONSABILITATI

- urmarirea contractelor existente cu clientii si extinderea gamei de servici catre acestia, cu scopul de a stabili relatii parteneriale pe termen lung;
- colaborarea cu celelalte departamente pentru mentinerea legaturii si a stabilitatii parteneriatelor cu clientii;
- particiapare alaturi de departamentul tehnic la implentarea solutiilor;
- prospectare pietei, identificarea concurentei si furnizarea informatiilor departamentului de marketing;
- mentinerea si dezvoltarea continua a bazei date cu clienti.

CERINTE

Viitorul nostru coleg va trebui sa indeplineasca urmatoarele cerinte pe care noi le consideram vitale si astfel, OBLIGATORII:
- studii superiaore finalizate;
- experienta minim 1 an;
- atitudine si tinuta business;
- permis de condiucere auto categoria B;
In afara acestora mai trebui sa ai competente de negociere, abilitati de vanzare si disponibilitate la deplasari in judetul Constanta.

BENEFICII OFERITE

- salariu fix foarte atractiv;
- bonusuri din vanzari;
- autoturism de serviciu nou;
- asigurare medicala;
- telefon mobil
In afara acestora mai oferim oportunitatea de a lucra intr-o companie consacrata pe piata de IT din Romania, programe de training si formare profesionala.

Skill Team este o companie specializata in domeniul resurselor umane. Echipa de specialisti livreaza cu succes, servicii de training, recrutare si selectie, consultanta HR. Deruleaza proiecte de ridicare a standardelor profesionale in domeniul resurselor umane si de promovare a importantei profesiei de om de resurse umane.

Clientul nostru este o companie multinationala, cel mai mare furnizor local de linii inchiriate internationale, fiind principalul furnizor pe piata nationala wholesale internet si transmisiuni de date.