Key Account Manager CONSTANTA

SC VIROTI COMIMPEX SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-aducerea marilor clienti industriali in portofoliul VIROTI,
-mentinerea bunelor relatii cu actualii clienti si atragerea de noi clienti
-analiza pietei si raportare permanenta catre sediu
-elaborarea de statistici si rapoarte privind evolutia pietei de Echipamente Individuale de Protectie

CERINTE

-studii superioare
-experienta in vanzari in domeniul industrial
-ocuparea unei pozitii similare
-bune abilitati de comunicare si relationare
-loialitate si confidentailitate fata de companie
-permis de conducere, categ. B-fara antecedent
-tinuta bussines

BENEFICII OFERITE

-salariu fix
-comision in functie de realizari
-bonusuri in functie de performante
-masina de serviciu, telefon mobil,laptop.

Compania VIROTI COMIMPEX, producatoare , importatoare si distribuitoare pe piata romaneasca de Echipamente Individuale de Protectie a importante companii din Marea Britanie, Germania, Franta, Spania, Olanda, Cehia va ofera o gama completa de EIP, angajeaza KEY ACCOUNT MANAGER CONSTANTA.