Job4life angajeaza Consultant Recrutare

Job4Life

Job expirat

RESPONSABILITATI

Suntem in cautarea unei persoane responsabile, motivate si dornice sa se implice in activitatea de recrutare si plasare a fortei de munca in strainatate.

Responsabilitati:
Identificarea si administrarea canalelor de recrutare potrivite pentru posturile vacante
Conceperea si postarea anunturilor de recrutare
Selectarea candidatilor pe baza CV-urilor si contactarea celor selectati in vederea programarii interviurilor
Participare activa in cadrul procesului de intervievare si selectie a candidatilor
Administrarea si actualizarea bazei de date cu candidati
Informarea candidatilor cu privire la rezultatul procesului de selectie

Asteptam CV-urile voastre la office@job4life.ro sau detalii suplimentare la 0241.514.528.

CERINTE

- cunoasterea limbii engleza la nivel avansat (vorbit/scris/citit)
- studii superioare finalizate

DESCRIEREA FIRMEI

Selectie , consultanta si plasare forta de munca.