JOB PART-TIME, FULL-TIME - Constanta, Pitesti

Corporatie Wellness

Job expirat

RESPONSABILITATI

- promovarea produselor companiei
- promovarea serviciilor companiei
- sustinerea vanzarilor, indeplinirea obiectivelor de vanzari
- mentinerea si dezvoltarea relatiilor cu clienti
- identificarea de noi clienti
- stabilirea de noi contacte cu potentiali clienti
- supervizeaza, identifica si implementeaza modalitatea de prezentare a produselor
- executa si coordoneaza activitati specifice

CERINTE

- persoane dinamice, serioase, motivate, disciplinate
- abilitati de comunicare
- abilitati de lucru in echipa
- dorinta de afirmare

BENEFICII OFERITE

- desfasurarea activitatii cu program flexibil intr-o companie de renume
- oportunitati de promovare pe treptele de cariera
- traininguri de perfectionare gratuite
- lucrul intr-o echipa tanara, dinamica
- venituri atractive cu potential nelimitat
- traininguri internationale de specializare

Relatii la: 0341.174050; 0744.488.18, 0788.034.550

Corporatie internationala cu experienta de 28 de ani si crestere rapida lanseaza proiecte de extindere in Romania. Directii de activitate: Marketing, management, consultanta. In Romania - 11 ani.