International Sales Assistant (zona Bulgaria/Turcia)

Aline Distribution

Job expirat

RESPONSABILITATI

- promovarea produselor si imaginii companiei pe plan international;
- dezvolta relatiile cu clientii existenti si monitorizeaza activitatea acestora;
- identifica si contacteaza clienti noi;
- actioneaza in permanenta ca si consultant pentru clienti in ceea ce priveste achizitionarea produselor companiei propunandu-le acestora cele mai bune solutii;
- preia comenzile clientilor si urmareste derularea livrarilor;

CERINTE

- abilitati de comunicare, negociere si lucru in echipa;
- prezenta agreabila, excelente abilitati de comunicare si prezentare;
- cunostinte bune de limba engleza + bulgara si/sau turca.

BENEFICII OFERITE

- salariu atractiv;
- bonusuri suplimentare in functie de realizari;
- cursuri de formare profesionala.

Firma de distributie nationala de componente de calculator cu sucursale in Iasi, Brasov, Cluj, Oradea, Timisoara, Ploiesti, Galati, Craiova, Constanta.