INGINER VANZARI - Divizia Scule si Utilaje pentru Constructii - Constanta

S.C. TRITON S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- oferirea de solutii optime (solutii tehnico-economice) pentru cerinţele clienţilor.
- promovarea produselor companiei , oferind detaliile necesare despre acestea;
- oferirea de solutii optime pentru cerinţele clienţilor;
- prezentarea si vânzarea produselor in conformitate cu standardele în domeniu;
- mentinerea standardelor înalte de customer service;
- menţinerea şi gestionarea corespunzatoare a resurselor din dotare.

CERINTE

OBLIGATORIU:
- STUDII SUPERIOARE CU CARACTER TEHNIC FINALIZATE;
- CUNOŞTINŢE TEHNICE (CEL PUTIN LA NIVEL TEORETIC) BUNE
- experienţa într-un post similar (constituie avantaj);
- dorintă, cunoştinţe şi experienţă în oferirea de servicii la standarde înalte;
- bune abilităţi de comunicare si relaţionare (fluenţă şi corectitudine în exprimare-vorbit şi în scris);
- capacitatea de a trata clienţii într-un mod profesionist;
- persoana orientată spre rezultate, capabilă să respecte termene limită;
- flexibilitate/disponibilitate pentru însuşirea principiilor şi procedurilor interne, a eticii şi a valorilor companiei;
- bune cunoştinţe de utilizare PC;
- bune cunoştinţe de limba engleză.

BENEFICII OFERITE

- angajatii au statut de asociat: beneficiaza de cota parte din profit
-post permanent de tip full time,
-salariul platit integral cu contract de munca;
-posibilitatea de promovare în cadrul companiei;

DOAR CANDIDAŢII SELECŢIONAŢI VOR FI CONTACTAŢI PENTRU INTERVIU.

Dealer autorizat pentru marci recunoscute precum Bosch, Makita, Metabo, AEG, Atlas Copco, Telwin, Mahe, Selco, Stone, Enar, Karcher, Stanley, Unior, Hawera, Tytan, SC TRITON SRL asigura desfacerea unei game largi de produse prin intermediul punctelor de lucru din Constanta, Cernavoda, Galati, Urziceni si Ploiesti, cat si cu ajutorul retelei proprii de distributie. Alaturi de sculele electrice si de mana, Compania distribuie si o mare varietate de instalatii si aparatura industriala, elemente de asamblare, feronerie pentru lemn, PAL, PVC si aluminiu, accesorii pentru mobilier si decoratiuni interioare.

Triton doreste sa atraga in echipa sa persoane tinere, dornice sa munceasca intr-un mediu dinamic ?i profesionist.