INGINER VANZARI-Constanta

Arabesque S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

-administrarea si dezvoltarea portofoliului de clienti pe zona alocata,
-prospectarea pietetei si promovarea produselor companiei (materiale de constructii si finisaje),
-negocierea conditiilor de livrare, modalitatilor de plata, termenelor de livrare si de plata,
-analizarea cerintelor clientilor si acordarea consultantei privind caracteristicile produselor si conditiilor de vanzare

CERINTE

-studii superioare (reprezinta un avantaj studiile in domeniul tehnic),
-cunostinte in domeniul comercializarii si al utilizarii materialelor de constructii,
-persoana comunicativa, cu abilitati de analiza si de organizare,
-permis de conducere categoria B

BENEFICII OFERITE

-venituri motivante, masina si telefon de serviciu,
-mediu de lucru profesionist,
-posibilitati reale de afirmare si avansare in cadrul societatii,
-training inclus.

Companie cu capital integral romanesc, ARABESQUE si-a facut aparitia pe piata romaneasca in anul 1994, aducand un plus de profesionalism pe piata materialelor de constructii si o oferta integrata.

In prezent, compania ARABESQUE este lider pentru distributia materialelor de constructii si finisaje oferind peste 25.000 de repere.