Inginer Vanzari - Constanta

FOX EXPERT ADVICE

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Prospectareapietiiaferenteteritoriuluialocat in vedereaidentificariiatat a clientilorpotentiali (firme de constructiisiinstalatii, antreprenori, etc.), cat si a nevoiloracestora;
- Promovareaproduselorfirmeiatatcatreclientiidejaexistenti in retea cat sicatreclientiipotentialiprinefectuarea de vizite regulate la sediileacestora;
- Crearea, mentinereasiextinderea de relatii cu firme de proiectaresiantreprenori din zona alocata;
- Dezvoltareasimentinerearetelei de clienti din zona alocataprincrearea de relatii de afaceri de lungadurata;
- Atingereaobiectivelorstabilitepentru zona alocata (vanzari; incasari, marketing; dezvoltare game de produs).

CERINTE

- Studiisuperioare (profiltehnic de preferat);
- Experientarelevantape o pozitiesimilarasau in domeniulcomercializariiechipamenteloraferenteinstalatiilorsanitaresautermice;
- Cunostintesolide de operare PC ( Microsoft Office: Word, Excel, Powerpoint;);
- Disponibilitatepentrucalatorii interne siexterne;
- Caracterdinamic, organizat, adaptabil, orientatsprerezultate, spirit de initiativa, capabilsaadere cu entuziasm la misiuneasivalorileorganizatiei din care face parte;
- Abilitatinecesarepentrucreareauneibunerelatii cu clientiifirmei: empatie, abilitati de
comunicare, prezentaresinegociere, capabilatatsainducaincredere in ceilalti;
- Capabilsalucrezefoarte bine in echipadarsi independent, in conditii de stressi de
respectare a termenelorlimitaimpuse;
- Gandirepozitiva, auto-motivanta, capabilasa se focalizezespregasireasiaplicareasolutiilor de rezolvare a problemelorsi nu peproblema in sine;

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant
Laptop si masina de serviciu

Candidatii interesati sunt rugati sa depuna CV la recrutare@solutiiresurseumane.ro

FOXExpert ofera solutii resurse umane complete si customizate: recrutare, consultanta, salarizare, administrare personal, evaluare si dezvoltare organizationala. Investim energie, pasiune si experienta pentru a oferi cel mai bun rezultat partenerilor nostri.
Solutiile noastre. Rezultatele voastre.
Mai multe despre noi la: www.solutiiresurseumane.ro.