Inginer (subinginer) Reparatii si Constructii Nave

S.C. UTILNAVOREP S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Postul se subordoneaza Directorului de Departament Nave pentru:
- lucrari de punte, tancuri, capace magazii
- reparatii, reconditionari si confectii
- reparatii motoare termice principale si auxiliare
- reparatii generatoare electrice, bobinaj motoare 0.1-200kW
- automatizari, instalatii electrice de punte si de comanda
- timplarie navala
Colaboreaza cu toti membrii echipei de proiect sau dupa caz cu alti membri ai departamentului Nave
Urmarirea si coordonarea lucrarilor de reparatii nave sau constructii nave.

CERINTE

- absolvent studii superioare tehnice (inginer sau ofiter mecanic)
- experienta in constructii noi si/sau reparatii nave
- capacitate de analiza si sinteza, spirit organizatoric
- abilitati de organizare si gestionare eficienta a termenelor stabilite
- limba engleza (nivel mediu)
- cunostinte PC - Office ( Editoare de text, Calcul tabelar, utilizare Internet) CAD (BricsCAD)

BENEFICII OFERITE

- oportunitati de dezvoltare personala si profesionala intr-o firma de succes;
- sistem de salarizare motivant corelat cu performanta, bonuri de masa, posibilitati de promovare

DESCRIEREA FIRMEI

Mecanizare