Inginer sistem informatic

Euro Vial Lighting

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Administreaza retea IT , instalare , configurare si depanare parte hardware;
- Gestioneaza echipamentele IT;
- Asigura intretinerea software existent (testare, documentare utilizare, gestiune versiuni);
- Realizeaza interfete tip Web cu pagini dinamice PHP, JavaScript, MySQL;
- Realizeaza rapoarte Business Intelligence pt analiza datelor din sistem.

CERINTE

- studii superioare finalizate in (IT / cibernetica / profil tehnic);
- Cunostinte SQL SERVER 2008;
- Cunostinte Windows Server 2008;
- Cunostinte Apache, PHP, Mysql;
- Cunostinte Netwoking(Lan, Wan, Wireless networks);
- Cunostinte Word, Excel, Outlook advanced;
- Cunostinte avansate Limba engleza.

BENEFICII OFERITE

- Lucrul in cadrul unui mediu tanar;
- Bonusuri in functie de realizari.

EURO VIAL LIGHTING are ca domeniu de activitate distributia de materiale si echipamente electrice. Prin promovarea calitatii si a profesionalismului am devenit reprezentanti ai celor mai importanti producatori (Philips, Eaton Electric, Schneider, Legrand, 3M, ICME ECAB etc.). EURO VIAL LIGHTING are sediul in Constanta si filiale in orasele: Bucuresti, Galati, Brasov, Iasi, Craiova, Timisoara. Politica de dezvoltare a firmei va continua si in urmatorii ani.