Inginer Service IT

CRUCIAL SYSTEMS & SERVICES SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Administrare Windows 2003 Server si aplicatii server
- Depanare hardware servere, sisteme si periferice
- Instalare si depanare software

CERINTE

Facultate, de preferat pe profil IT
Experienta minim 2 ani
Cunostinte administrare Microsoft - certificarile Microsoft reprezinta un avantaj major

Carnet de conducere (B) - obligatoriu
Aspect profesional - business
Profilul candidatului ideal:
Abilitati de a stabili relatii cu oameni
Abilitati de analiza si planificare. Inteligent
Personalitate deschisa - se relationeaza usor cu clientii potentiali - persoane necunoscute
Valori stabile, Dornic sa invete lucruri noi
Foarte muncitor, rezistent la stress
Are abilitatea de a-si atinge obiectivele. Bun manager de proiect
Om de echipa
Proactiv, capabil sa gaseasca solutii. Persistent. Creativ, cu initiative
Dinamic, energic, Disponibil sa calatoreasca
Optimist, psihic excellent, stare de sanatate impecabila
Fara obligatii personale (studii de continuat, familie solicitanta sau cu probleme, o slujba secundara, actionar intr-o afacere, etc.)
Fara cazier si fara urmariri penale, fara conflicte majore cu fosti clienti, angajatori.
Referinte impecabile de la locurile de munca anterioare

BENEFICII OFERITE

- Bonusuri in functie de realizari
- Telefon mobil
- Posibilitate de deplasare cu auto
- Cursuri specializare
- Conditii de lucru optime

DESCRIEREA FIRMEI

IT System Integrator