Inginer ofertare utilaje agricole Constanta

ArenaJobs

Job expirat

RESPONSABILITATI

ArenaJobs angajeaza pentru un client de-al sau, importator de masini si utilaje agricole, un inginer ofertare in Constanta, ale carui responsabilitati principale vor fi: intocmirea documentatiei tehnice, analiza si redactarea ofertelor comerciale, asigurarea suportului tehnic clientilor companiei, gestionarea relatiei cu partenerii, in general servicii de consultanta agricola - tehnica si economica.

CERINTE

Cerinte:
- Absolvent studii superioare tehnice
- Experienta profesionala in vanzarea de utilaje agricole, camioane sau utilaje de constructii
- Cunostinte de limba engleza
- Permis de conducere cat. B

BENEFICII OFERITE

Oferta:
- Training de specialitate
- Salariu motivant
- Oportunitatea de a lucra intr-o echipa profesionista si dinamica

ArenaJobs este o firma internationala de resurse umane activa in Romania din anul 2007. Serviciile noastre includ recrutare, munca temporara si training. Vizitati site-ul nostru www.arenajobs.ro pentru mai multe informatii.