INGINER ENERGETICIAN

Euro Vial Lighting

Job expirat

RESPONSABILITATI

CERINTE

1.Studii superioare tehnice ( facultatea energetica sau
inginerie electrica si stiinta calculatoarelor,profil
actionari electrice )
2.Carnet de conducere categoria "b"
3.Cunostiinte operare p.c.
4.Experienta profesionala.

BENEFICII OFERITE

1.Salariu motivant
2.Masina de serviciu
3.Bonuri de masa
4.Telefon mobil

S.C. EURO VIAL LIGHTING S.R.L. are ca domeniu de activitate distributia de materiale si echipamente electrice. Prin promovarea calitatii si a profesionalismului am devenit reprezentanti ai celor mai importanti producatori.
De curand ne-am extins activitatea in domeniul materialelor de constructii, devenind distribuitor Polocolor pentru vopsea si acoperiri industriale.
S.C. EURO VIAL LIGHTING S.R.L. produce tub flexibil ignifug (copex, tub riflat) in 4 variante de diametru, cu sau fara remorca: D 16, 20, 25 si 32
S.C. EURO VIAL LIGHTING S.R.L. are sediul in Constanta si filiale in alte 5 orase: Bucuresti, Galati, Brasov, Iasi, Fetesti.
Societatea detine licenta de furnizare energie electrica.
Activitatea societatii Euro Vial Lighting se desfasoara dupa proceduri riguros stabilite,in acest sens obtinandu-se certificarea calitatii serviciilor de catre o companie de audit,conform ISO 9001:2000