Inginer de Vanzari

MAGIS

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Promovarea portofoliului de servicii si produse ale companiei;
- Identificarea si contactarea potentialilor clienti;
- Stabilirea si mentinerea relatiilor cu clientii;
- Identificarea oportunitatilor de afaceri;
- Construirea unei oferte in functie de specificatiile tehnice;
- Dezvoltarea si implementarea planurilor pentru realizarea obiectivelor de vanzare si profit.

CERINTE

- Studii de inginerie (electrotehnica, energetica, automatica);
- Permis de conducere;
- Cunostinte operare PC.

BENEFICII OFERITE

- Posibilitate de bonus;
- Masina de serviciu;
- Telefon mobil;
- Bonuri de masa.

MAGIS este o firma de consultanta in domeniul resurselor umane, oferind clientilor sai servicii de consultanta in ceea ce priveste dezvoltarea personalului (training, evaluare, recrutare) si dezvoltarea managementului (training, evaluare, coaching). Activitatea se desfasoara in Constanta si in judetele vecine.