INGINER

Humangest Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Activitate in domeniul realizarii de investitii;
- Relatii cu autoritatile pentru depunere documentatii si eliberare avize, autorizatii etc.;
- Relatii cu firmele de proiectare prestatoare de servicii, analiza si avizare proiecte elaborate etc.;
- Relatii cu furnizorii interni si externi;
- Intocmire documente;
- Instalari si service echipamente mecano-electrice;
- Lucrari in Acad;
- Deplasari ocazionale in judetul Constanta si judetele invecinate, precum si in capitala.

Responsabilitati:
- Raspunde de derularea contractelor de proiectare incheiate de firma;
- Raspunde de buna functionare a instalatiilor;
- Raspunde de activitatea de aprovizionare tehnico-materiala;
- Raspunde de organizarea echipei de lucratori;

CERINTE

- Cunostinte multidisciplinare in domeniile: urbanism, constructii, arhitectura, topometrie, IT, electric;
- Cunostinte si experienta privind procedurile legale de proiectare/avizare/autorizare a investitiilor;
- Operare in OFFICE, ACAD, COREL;
- Experienta in administratie, proiectare si service;
- Limba engleza si italiana;
- Abilitati tehnice, organizatorice si de comunicare;
- Autoturism propriu.

BENEFICII OFERITE

- Telefon mobil;
- Contract de comodat pentru auto personal;
- Decontarea tuturor cheltuielilor de deplasare;
- Bonificatii in functie de realizari;
- Colectiv de lucru dinamic;
- Domeniu de activitate in domeniul tehnologiilor noi;
- Perspectiva unei cariere sigure, de viitor si cu cistiguri salariale substantiale.

Companie Internationala de recrutare si plasare fortza de munca