INGINER

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Relatii cu autoritatile pentru depunere si eliberare documentatii, avize etc.;
- Relatii cu furnizorii interni si externi;
- Intocmire documente;
- Instalari si service echipamente mecano-electrice, electronice;
- Lucrari in Corel si Acad;
- Deplasari frecvente in judetul Constanta si judetele invecinate.

CERINTE

- Cunostinte multidisciplinare in domeniile electric, constructii, arhitectura, topometrie, electronica, IT;
- Operare in OFFICE, COREL, ACAD;
- Experienta in proiectare si service;
- Limba engleza si italiana;
- Abilitati tehnice, organizatorice si de comunicare;

BENEFICII OFERITE

- Telefon mobil;
- Contract de comodat pentru auto personal;
- Decontarea tuturor cheltuielilor de deplasare;
- Bonificatii in functie de realizari;
- Colectiv de lucru dinamic;
- Domeniu de activitate in domeniul tehnologiilor noi;
- Perspectiva unei cariere sigure, de viitor si cu cistiguri salariale substantiale.