IMPORTANTA COMPANIE DE PRESTIGIU,PE PIATA TELECOMUNICATIILOR,ANGAJAM OPERATORI CALL-CENTER IN OUTBOUND (LIMBA ITALIANA)

BCB CALL PLUS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Promoţii sau vanzări de produse sau servicii prin intermediul telefonului
Să stabiliţi intalniri de afaceri cu clienţii din Italia.
Operarea cu baze de date.

CERINTE

Cunostinte limba italiana, nivel avansat (scris, vorbit, citit)

Cunoştinţe operare PC
Abilităţi de comunicare si persuasiune
Persoană autonomă, dinamică, cu spirit de iniţiativă
Spirit de echipă, atitudine pozitiva,rezistenta la efort psihic

BENEFICII OFERITE

OFERTA
Bonus-uri şi premii specifice campaniei
Program de lucru flexibil: full time sau part time
Posibilitatea de dezvoltare a carierei prin acces la oportunităţi interne, training-uri periodice.
condiţii de muncă excelente.