Implementator Software ERP

CRUCIAL SYSTEMS & SERVICES SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Instalare si implementare software tip ERP;
- Raporteaz¿ sefului de proiect;
- Poate ocupa rolul de conduc¿tor tehnic;
- Are responsabilitatea unei portiuni sau a întregii solutii tehnice a proiectelor;
- Particip¿ la fazele de analiz¿ functional¿, analiz¿ detaliat¿ si codare;
- Colaboreaz¿ cu departamentul de calitate.

CERINTE

- Disponibilitate lucru project-based;
- Disponibilitate de deplasare;
- Cunostinte Windows;
- Disponibilitate de instruire aplicatii Oracle;
- Angajat full-time;
- Particip¿ la toate fazele de implementare a unui sistem informatic integrat (analiza, proiectare solutie, instruire, trecere in productie);
- Colaboreaz¿ cu echipa de proiect;

Candidatul ideal este:
- Excelent preg¿tit profesional
- Serios si responsabil
- Ordonat, riguros
- Punctual
- Capabil s¿ comunice cu colegii si superiorii
- Perfectionist

BENEFICII OFERITE

- Lucru in proiecte dinamice
- Posibilitatea de a castiga o bogata experienta profesionala, lucrand pentru una dintre cele mai importante companii software din Romania.
- Training
- Pachet salarial motivant si bonusuri
- Decontare deplasari si diurne

DESCRIEREA FIRMEI

IT Hardware & Software Integrator