Junior Recruiter/ HR Assistant

INTERMARIN RECRUITMENT

Job expirat

RESPONSABILITATI

INTERMARIN angajeaza HR Assistant/ Junior Recruiter ( F)

Initial postul va fi part time pentru 3 luni urmand apoi sa se lucreze program full-time

Cautam o candidata care sa-si doreasca sa invete lucruri noi , comunicativa , ordonata , care sa lucrez sub indrumare dar sa aiba initiativa, cu bune cunostinte de limba Engleza si abilitatea de a folosi cu usurinta aplicatiile web si programele de operare office

Responsabilitatti :
- promovarea job-urilor disponibile
- selectia candidatilor
- contactarea candidatilor
- programarea interviurilor
- completarea bazei de date
- intocmirea documentatiei necesare
- lucrari administrative

CERINTE

- Studii medii sau superioare
- Cunostinte bune de operare a calculatorului si a programelor office
- Limba engleza scris si vorbit la nivel mediu- avansat
- Persoana serioasa si ambitioasa care doreste sa invete lucruri noi
- Sa aiba bun simt analitic
- sa sa fie bine organizata

INTERMARIN este o companie specializata in managementul de personal cu activitate la nivel national si international . Compania a fost infiintata in anul 2008 ca birou reprezentativ al Grupului Inter Marine, iar in prezent deruleaza proiecte de recrutare in domeniile : Medical, Crewing, Engineering si Airline . www.intermarin.ro