Hair Stylist / Coafeza

Beauty Angel

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Mentine si dezvolta portofoliul de clienti
-Tuns
-Vopsit
-Coafat (clasic si de ocazie)
-Reprezinta avantaj coafuri mai complexe (de ex. cocuri, impletituri, etc)

CERINTE

-Experienta relevanta in domeniu minim 1 an
-Cunostinte avansate de styling, tuns si vopsit
-Seriozitate si responsabilitate
-Foarte bune abilitati de comunicare
-Spirit de echipa
-Dexteritate, creativitate si simt estetic
-Punctualitate, dorinta de autoperfectionare
-Atitudine pro-activa

BENEFICII OFERITE

-Pachet salarial atractiv
-Mediu de lucru dinamic si profesionist
-Posibilitati multiple de dezvoltare

Beauty Angel - Salon de infrumusetare nou si modern in Constanta

Beauty Angel Salon - "Pentru starea ta de bine!"

Frumusetea este starea ta de bine. Noi iti garantam frumusetea!

Servicii: remodelare, intretinere, infrumusetare, impachetari, masaj, electroterapie, cosmetica, manichiura, pedichiura, reconstructie unghii portelan, coafor, frizerie