Gestionar Depozit Inghetata Constanta

SC NESTLE ROMANIA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Primeste, depoziteaza/gestioneaza si livreaza bunurile in conformitate cu cerintele impuse, respectand procedurile de lucru ale companiei.
• Incarca, descarca si manipuleaza marfurile in depozit respectand procedurile impuse de companie, si solicitarile sefului direct;
• Primeste si livreaza bunurile solicitate (eg.: produse finite, lazi frigorifice si materiale POP) respectand procedurile companiei si legislatia in vigoare;
• Inregistreaza miscarea bunurilor din/in depozit intocmind rapoartele zilnice de stoc pentru toate bunurile din locatie;
• Urmareste incadrarea in indicatorii de performanta solicitati, precum si imbuntatatirea continua a acestora;
• Raspunde de securitatea punctului de lucru si a flotei auto din punctul de lucru, inclusiv in perioadele fara activitate;
• Controleaza si ia masuri cu privire la respectarea standardelor de igiena si calitate ale punctului de lucru (temperaturi, curatenie, stocarea marfurilor);
• Raporteaza superiorului toata activitatea din punctul de lucru;
• Alaturi de gestionar, raspunde de stocurile de marfa finita, lazi frigorifice si materiale POP;
• Respecta prevederile Regulamentului Intern in vigoare, procedurile de lucru aplicabile in societate si instructiunile primite de la superiori.

CERINTE

• Experienta de minim 1 an pe o pozitie similara
• Fara antecedente penale

BENEFICII OFERITE

bonuri de masa;

The Swiss company Nestle, the global leader of the food industry was founded in 1866 by Henri Neste and is today the world s biggest food and beverage company. We employ around 253,000 people and have 511 factories and operations in almost every country in the world.

Nestle entered the Romanian market in 1995 and today employs over 600 people, 350 of whom work in the factory from Timisoara and 250 in Bucharest.

Nestle s commitment to the world is to provide the best nutrition possible throughout the day, throughout the entire human life and throughout the world, based on the principle ..