Gestionar

Management & Investment Concept Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

- asigura gestiunea fizica a stocului de marfa;
- introduce marfa in stoc pe baza documentelor de intare;
- inregistrează, prelucrează şi păstrează informaţiile referitoare la situaţia stocurilor;
- raportează lunar rezultatele activităţii de gestiune a stocului;
- asigură mişcarea stocurilor;
- emite avize de expediţie pentru mărfurile ce părăsesc firma, în condiţiile prevăzute de lege.

CERINTE

- cunoştinţe de contabilitate primară;
- cunoştinţe de operare PC (MS Office);
- experienta pe un post similar 3 ani;
- limba italiana este un plus;
- permis conducere cat. B;
- confidentialitate;
- spirit organizatoric;
- rezistenţă mare la stres;
- punctualitate.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv.
CV-urile se vor trimite pe adresa : balan.m.gabriel@gmail.com
Pentru informatii si/sau neclaritati sunati la telefon : 0757115899.

Compania activeaza in domeniul constructiilor, investitiilor si dezvoltarii imobiliare.