GESTIONAR

EuroVial Lighting

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Asigura gestiunea permanenta a stocurilor si evidenta informatizata a acestora
- Elibereaza marfurile in baza notelor de comanda si intocmeste factura fiscala catre client
- Coordoneaza activitatile de depozitare si gestionare si pregateste comenzile pentru livrare
- Asigura efectuarea inventarelor produselor din depozit, conform normelor interne ale companiei
- Defineste prioritatile de aprovizionare in functie de nevoile companiei si de necesitatea mentinerii stocurilor limita

CERINTE

- Studii medii
- Perseverent, dinamic, bune aptitudini de organizare si relationare
- Experienta relevanta in activitati de gestiune
- Cunostinte de baza utilizare PC

BENEFICII OFERITE

- salariu atractiv
- bonuri de masa
- mediu de lucru tanar

S.C. EURO VIAL LIGHTING S.R.L. are ca domeniu de activitate distributia de materiale si echipamente electrice. Prin promovarea calitatii si a profesionalismului am devenit reprezentanti ai celor mai importanti producatori.
De curand ne-am extins activitatea in domeniul materialelor de constructii, devenind distribuitor Polocolor pentru vopsea si acoperiri industriale.
S.C. EURO VIAL LIGHTING S.R.L. are sediul in Constanta si filiale in alte 5 orase: Bucuresti, Galati, Brasov, Iasi, Craiova.
Activitatea si serviciile oferite de Euro Vial se desfasoara dupa o procedura riguros stabilita, in acest sens obtinandu-se certificarea calitatii serviciilor ISO 9001:2000 de la o companie de audit