Field Area Coordinator Dobrogea

SYNOVATE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Field Area Coordinator Dobrogea este responsabil pentru coordonarea proiectelor de cercetare cantitativa si calitativa in teren si sustinerea trainingurilor, planificarea si implementarea programelor de training. Field Area Coordinator este implicat direct in dezvoltarea profesionala a Supervizorilor si in imbunatatirea calitatii activitatii Supervizorilor cat si a operatorilor de interviu.
Responsabilitati:
- Asigurarea executiei in teren a activitatii operatorilor de interviu si a supervizorilor conform instructiunilor comunicate de catre departamentul de field pentru fiecare proiect;
- Sustinere sesiunilor de instructaj pentru proiectele de cercetare in cadrul zonei coordonate
- Desfasurarea de intalniri periodice cu operatorii de interviu si supervizorii si evaluarea acestora
- Recrutarea pentru pozitiile de operatori interviu si supervizori
- Sustinerea de traininguri pentru noii veniti
- Raportarea activitatii saptamanale
- Asigurarea functionalitatii echipei din zona Dobrogea

CERINTE

- Studii superioare (de preferat in domeniul de marketing/ cercetare de piata)
- Cunostinte Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook)
- Nivel intermediar de cunostinte ale limbii Engleze
- Experienta pe o pozitie similara
- Abilitati excelente de comunicare si coordonare
- Atentie la detalii
- Persoana responsabila, serioasa
- Capacitatea de a lucra sub presiune

BENEFICII OFERITE

- Recompense atractive in functie de abilitati si experienta
- Plan de urmarire a performantei si de dezvoltare profesionala
- Inovatie, Internationalizare, Integrare

Synovate este o companie multinationala aflata in topul primelor 10 companii de cercetare de piata din lume, avand sedii in 46 de tari, 96 orase. La nivel global, echipa Synovate este compusa din 600 de specialisti in cercetare calitativa si 1.500 de specialisti in cercetare cantitativa.