EXECUTIVE MANGER

ADD VALUE SERV

Job expirat

RESPONSABILITATI

Participa la crearea si implementarea planului de afaceri.
Participa alaturi de General Manager la managementul efectiv al organizatiei.
Pune in aplicare hotararile Consiliului de administratie.
Participa la negocieri de contracte cu clientii si furnizorii
Pregateste bugetele departamentale si urmareste realizarea lor.
Dezvolta si implementeaza activitatea de vanzari si marketing a companiei in concordanta cu politica de marketing si vanzari a grupului.
Organizeaza activitatile, defineste prioritatile, urmareste progresul si calitatea performantelor din fiecare department.
Este direct implicat in controlul si raportarea lunara catre membrii Consiliului de administratie a situatiei financiare a companiei.
Administreaza si sustine toate activitatile ce privesc resursele umane
Creaza si implementeaza politicile si procedurile interne ale companiei
Administreaza eficient relatia cu auditorii externi (Big 4)
Este subordonat catre Genereal Manager si Consiliul de Administratie.

CERINTE

Studii universitare urmate preferabil de MBA sau EMBA.
Intelegerea domeniului serviciilor medicale.
Minim 4 ani experienta anterioara, cu 1 an experienta in pozitii de management.
Bune abilitati de comunicare, dinamic
Orientat catre vanzari - experienta in vanzari.
Buna capacitate de planificare a activitatilor, de organizare, analiza,
atentie la detalii, respectare a termenelor .
Are capacitatea de a lucra individual si/sau in echipa.
Buna cunoastre a EXCEL, MS Office
Buna cunoastere a limbii engleza: vorbit, scris, citit, rapoarte
Integritate personala si profesionala.

BENEFICII OFERITE

Pachet atractiv (format dintr-o componenta fixa si bonus functie de
performante), mediu de munca competitiv.
Training
Oportunitati de dezvoltare a unei cariere de succes intr-o companie
aflata in dezvoltare.

Recrutare, training , startegie si audit in Marketing & Vanzari
www.addvalue.ro