EUROCASA angajeaza ASISTENT MANAGER!

SC EUROCASA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea jobului:

- Respectarea orarului de functionare aprobat
- Comunicarea cu clientii pastrand contactul vizual si verbal cu ei tot timpul cat acestia se afla in SHOWROOM
- Tratarea cu maxima responsabilitate si maturitate a tuturor problemelor (financiare, de comportament etc.)
- Asigurarea unei fluidizari a activitatii, printr-o comunicare permanenta cu colegii
- Respectarea normelor specifice de Protectia Muncii
- Anuntarea oricarei necesitati de materiale consumabile inainte de epuizarea stocului; efectuarea comenzilor
- Tehnoredactarea rapoartelor saptamanale si a devizelor
- Intocmirea borderoului de cheltuieli si prezentarea acestuia la fiecare sfarsit de luna superiorului direct
- Redactarea devizelor, completarea facturilor si a chitantelor si incasarea banilor de la clienti
- Cursul valutar se va comunica in scris in fiecare dimineata

Descrierea companiei:

Eurocasa este unic reprezentant al unor producatori italieni de prestigiu in domeniul usilor si accesoriilor.
Oferim usi si accesorii de calitate italiana, intr-o gama variata de modele si tipuri de furnir.
Echipa Eurocasa este intotdeauna la dispozitia clientilor pentru a va oferi consultanta specializata in domeniul usilor.
Pentru noi, usile nu reprezinta doar o cale de intrare/iesire, ci inseamna mult mai mult. Usile inseamna siguranta, intimitate si deschidere catre noi perspective.
Eleganta si rafinamentul usilor de calitate italiana poate crea uneori confuzii, clientului fiindu-i foarte dificil sa aleaga un anumit model.
De aceea, asiguram tot sprijinul in alegerea usilor care se potrivesc cel mai bine nevoilor clientilor nostri.

SITE: www.usieurocasa.ro

CERINTE

Candidatul ideal:

- Studii superioare
- Experienta pe un post similar
- Simt de raspundere, abilitati bune de comunicare, lucru in echipa, disponibiltate la lucru cu program prelugit
- Organizarea si coordonarea activitatilor legate de SHOWROOM
- Cunoasterea pachetului Microsoft Office obligatorie
- Cunoasterea limbii engleze
- Personalitate energica, entuziasta, gandire pozitiva, amabila si eficienta
- Atentie la detalii, buna capacitate de memorare.

BENEFICII OFERITE

BENEFICII:

- Telefon si laptop ale companiei
- Salariu motivant
- Asigurare medicala

Va oferim usi si accesorii de calitate italiana, intr-o gama variata de modele si tipuri de furnir.
Echipa Eurocasa este intotdeauna la dispozitia dumneavoastra pentru a va oferi consultanta specializata in domeniul usilor.
Eleganta si rafinamentul usilor de calitate italiana poate crea uneori confuzii, clientului fiindu-i foarte dificil sa aleaga un anumit model. De aceea, asiguram tot sprijinul in alegerea usilor care se potrivesc cel mai bine nevoilor clientilor nostri.