Electronist cu experienta - Instalator sisteme anti-efractie

S.C. Jaguar Protection Systems S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Candidatul ideal trebuie sa dea dovada de seriozitate, dinamism, promptitudine, punctualitate. De asemenea, capacitatea de invatare, de lucru si de organizare eficienta a timpului constituie un avantaj.

CERINTE

Candidatul va trebui sa cunoasca procedeele de montare, intretinere si depanare a urmatoarelor sisteme:
- Centrale conventionale de alarmare;
- Centrale de alarmare wireless;
- Bariere infrarosu;
- Detectori de prezenta;
- Detectori de fum;
- Detectori acustici;
- Detectori gaz;
- Interfonie si videointerfonie;
- Sirene interior/exterior;
- Butoane si pedale de panica;
- Sisteme ce transmit semnale video in caz de alarma;
- Camera video alb-negru si color;
- Camere video IP;
- Unitati de stocare a informatiilor;
- Videorecordere, unitati DVR;
- Lentile pentru camere video simple;
- Carcase cu ventilator si incalzire incorporata pentru exterior;
- Sisteme pentru restrictionarea simpla a accesului;
- Sisteme de control acces cu legatura la sistemul de alarmare;
- Sisteme de control acces si restrictionare la lifturi, usi de acces;
- Yale electromagnetice, turnichete, bariere si sisteme de inchidere comandata;

BENEFICII OFERITE

Candidatul va primi in folosinta o masina de serviciu pe perioada executarii lucrarilor. Se acorda si bonusuri in functie de seriozitatea dovedita.

JAGUAR PROTECTION SYSTEMS este o companie de elita, construita pe principii solide ce stau la baza organizarii activitatii de paza si protectie (cunoasterea sistemelor de securitate, concepte de securitate fizica, identificarea riscurilor, controlul accesului, proceduri de control, patrulare, proceduri de comunicare, cunoasterea legislatiei in vigoare, corespunzatoare domeniului).

Va invitam sa ne vizitati site-ul companiei la adresa www.jaguar-protection.ro.

Ne puteti contacta la sectiunea contact din website sau la numerele de telefon:
0763.288.160
0730.110.425